Autostop Challenge to niesamowity projekt w formie corocznego, majówkowego wyścigu autostopem po Europie. W 2021 roku startujemy już z 8. edycją tego wydarzenia.

Wyścig organizowany jest przez Zrzeszenie Studentów Polskich przy SGH od 2013 roku i odwiedził już m.in. Chorwację, Włochy, Grecję czy… Hel. Zasady są proste – uczestnicy, dobrani w pary, startują spod Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie do wyznaczonego przez organizatorów miejsca na mapie Europy. Wygrywa ta para, która dotrze na kemping oznaczony metą jako pierwsza. Dodatkowo, po drodze uczestnicy zbierają punkty za wyzwania, które są również nagradzane. Po dojechaniu na miejsce, można godnie to uczcić paroma dniami hucznej zabawy. Nowe znajomości, nowe miasta, nowe doświadczenia – to właśnie esencja projektu Autostop Challenge. 


Weź udział w naszym autostopowym rajdzie i przekonaj się, że podróżowanie na stopa to niesamowite emocje i świetna rozrywka! Brzmi zachęcająco? Jeżeli tak, to znajdź parę, zapisz się i dołącz do kilkuset uczestników, ruszając z nami we wspaniałą podróż w majówkę, której długo nie zapomnisz. To jak? Challenge accepted? 🙂