Men’s Week to jeden z najbardziej energicznych i oryginalnych projektów w Szkole Głównej Handlowej. Cieszy się on dużym zainteresowaniem i rozpoznawalnością wśród studentów. Podczas dni zero odbywają się różne warsztaty oraz panele tematyczne z prelegentami, które pozwalają studentom poszerzyć swoją wiedzę na interesujące ich tematy lub dowiedzieć się czegoś nowego. Na 10-tą edycję planowane są m.in. warsztaty kulinarne, barberskie, a nawet z savoir vivre’u. Odbędzie się także spotkanie z osobą zajmującą się sportami ekstremalnymi oraz pokaz kalisteniki. Dla uczestników to również niesamowita zabawa i możliwość urozmaicenia czasu. W przerwie między zajęciami mogą korzystać oni z przeróżnych atrakcji oraz konkursów organizowanych na Auli Spadochronowej. A jeśli dopadnie kogoś głód, to będzie mógł go szybko zaspokoić szamką prosto z foodtrucka postawionego przed uczelnią!

Finał odbędzie się w formie stacjonarnej w październiku 2021 roku, aby każdy mógł poczuć niesamowity klimat Mensa!